درباره

درباره

من سال هاست در حوزه برندهای  FMCG فعال هستم .  بازاریابی و برند زمینه های مورد علاقه ام بوده و آمادگی دارم تا با مشاوره به شرکت های داخلی وخارجی برای بازارهای مورد نظرشان و ارزیابی و تحلیل فضای کسب وکار فعالیت نمایم.

ما آدم ها محصول تصمیمات مان هستیم. بر اساس باورها ، نگرش ها و ماموریت هایی که داریم – یاد می گیریم ، آموزش می بینیم و ساختارها و فرایندها را طراحی می کنیم. ما نقطه ی هر آغاز و شروعی هستیم . برای موفقیت و توسعه  در بعد فردی،  تمرکز بر روی جزییات و تاکید بر رشد و توسعه فردی کلیدی اصلی خواهد بود.
دنیای امروز، دنیای جزییات است  و و برندها نشانه هایی از توجه به آن جزییات هستند. آنها  همواره در خلق و جلب رضایت کارکنان ، مشتریان و اثر بخشی منابع متمرکز می شوند. برای دیگران تجربه  و خاطره مشترک می سازند. به  ضرورت ها ، کمبودها و دغدغه ها توجه می کنند و برای آنها برنامه دارند.
با بیان ارزش ها ،  اصول اخلاقی ،  چارچوب ها و ضوابط اجرایی  و بومی نمودن آن و همچنین قرار گرفتن در متن مناسبات و روابط ، انگاره ها و تجربیات ارزشمندی خلق می شود که همکاری را ارزشمند و سودمند می کند.

چشم انداز

جریان برندسازی را به معنای همسویی کارکنان ، منابع و مشتریان در راستای دستیابی به تجربیات ارزشمند و خلق داستانی می دانم که همه در آن به طور موثر به ایفای نقش می پردازند. من عاملی هستم که با ترکیب ایده ها ، توسعه ی مفاهیم و راه حل ها – مسیر مناسبی را طراحی و اجرا می کنم .

حل کننده مشکلات

کسب وکارها با آگاهی و دانش به جلو می روند. انتقال تجربیات مفید وارزنده و تقویت ساختارهای متناسب ، می تواند به بهبود تجربه ی مشتریان کمک کند.

نقش استراتژیک

همانند مالک یک کسب کار اقدام به شناسایی فرصت ها برای رشد کسب وکار ، برند و منافع ذینفعان کرده و اثر بخشی لازم را از طریق سازگاری ایجاد می کنم .

همکاری و تعامل

توجه زیادی به ساخت تیم های کاری دارم و اقدامات مناسبی در زمینه هدایت جریان برندسازی ، مشتریان ، تولید محتوا و سازمان انجام خواهم داد.

همراهی

همواره تلاش می کنم آستین بالا زده و در تمام مسیر همراه تان باشم، ونهایت تلاشم را می کنم تا مثل یک رهبر فکرده کرده و ضمن ارائه ایده ، الهام بخش باشم.

بلند پروازی

همواره به دنبال کشف فرصت ها هستم و جسورانه ریسک هایی را برای انجام اقدامات بهتر بر می دارم .
بازگشت